Velikost textu:

Aktuality

18. srpna 2014

NABÍDKA KULTURNÍ AKCE - MUZIKÁL V PRAZE

Vážení rodiče.

Jsme velmi rádi, že Vám můžeme opět nabídnout následující kulturní akci. Dne 23.října mají žáci základní školy 1.-5.ročníku možnost jet do Prahy do divadla Hybernia na muzikál Sněhová královna.

Informace o muzikálu :  Příběh je volným zpracováním známé pohádky a snaží se prostřednictvím velké podívané s výpravnými kostýmy, krásnou scénou a působivou hudbou zavést děti nejen do kouzelného světa pohádek, ale hlavně do světa lidských vztahů, vášní, dobra, zla a lidských hodnot.

HUDBA: ZDENĚK BARTÁK, HUDEBNÍ ARANŽMÁ A NAHRÁVKA: DANIEL BARTÁK, SCÉNÁŘ: JAN A ALENA PIXOVI, TEXTY: KRISTÝNA PIXOVÁ, ONDŘEJ SUCHÝ (TITULNÍ PÍSEŇ SNĚHOVÁ KRÁLOVNA), REŽIE: LUMÍR OLŠOVSKÝ, CHOREOGRAFIE: HELENA PEEROVÁ , SCÉNA: MARTIN ČERNÝ, KOSTÝMNÍ VÝTVARNICE: KATEŘINA BLÁHOVÁ

HRAJÍ: DAGMAR PATRASOVÁ, MAHULENA BOČANOVÁ, SABINA LAURINOVÁ, LINDA FINKOVÁ, MICHAELA NOSKOVÁ, MARTINA PÁRTLOVÁ, IVANA KOROLOVÁ, MICHAELA SEJNOVÁ, DAVID GRÁNSKÝ, FELIX SLOVÁČEK JR., LUMÍR OLŠOVSKÝ, PETER STRENÁČIK, DANIEL BARTÁK, ANNA JULIE SLOVÁČKOVÁ, VLASTA ŽEHROVÁ, JAN KOPEČNÝ, JAN VLAS, EVA KLEINOVÁ, BARBORA RAJNIŠOVÁ, MICHAELA ZEMÁNKOVÁ, ELIŠKA OCHMANOVÁ, KATEŘINA HERČÍKOVÁ, KATEŘINA PRŮŠOVÁ, JAN FRANC A DALŠÍ

Vstupné bude 200 Kč, do Prahy pojedeme vlakem za 220 Kč (dětské zpáteční jízdné) (bohužel letos už není cenová akce ČD pro školy).

Odjezd 6.32 ze Žďáru, příjezd do Prahy 8.57, muzikál začíná v 10.00, návrat z Prahy v 15.00 (ve Žďáru v 17.30).

Prosím zašlete do školy zpět OBRATEM přihlášku (je jedna do rodiny), musím muzikál závazně objednat. Zatím mám rezervováno 40 míst, v případě, že nepokryjeme účast dětmi, budou moci jet i rodinní příslušníci (příp.starší sourozenci), což v případě zájmu vyznačte na přihlášce již nyní. Po vytvoření seznamu účastníku, se kterým budete seznámeni, budeme vybírat finance (420 Kč), přihláška bude závazná a v případě vaší neúčasti vstupné (ne doprava) propadá, tak bude vhodné najít si případně náhradníka. Jako pedagogický dozor pojedou všechny paní učitelky, proto v případě neúčasti bude žák omluven z vyučování.

   Mgr. Věra Kovářová

TYTO INFORMACE OBDRŽÍ DĚTI PRVNÍ ŠKOLNÍ DEN I V PAPÍROVÉ PODOBĚ VČETNĚ PŘIHLÁŠKY, PROSÍME O VYPLNĚNÍ OBRATEM A ODESLÁNÍ ZPĚT DO ŠKOLY, PROSÍME ZAŠLETE I V PŘÍPADĚ, ŽE SE NEZÚČASTNÍTE. DĚKUJEME.

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Řečice, příspěvková organizace


Řečice 93, p.Radešínská Svratka, 592 33
okres Žďár nad Sázavou, Kraj Vysočina

E-mail : skola@obecreci­ce.cz

Datová schránka :

ID schránky: diamb67


Telefon : 566 673 250 (ZŠ)
Telefon : 566 673 240 (MŠ)

IČ: 708 69 006

Aktuality na email 


Informace o použití

Čas poslední aktualizace: 29.03.2020 v 20:03       Oficiální stránky Škola Řečice © 2011       webdesign: Origine

počítadlo.abz.cz